Духовно-просветительский Центр "СИРИУС"

Krievijas federācijas prezidentam
Vladimiram Vladimirovičam Putinam

Kopija: Omskas apgabala gubernatoram
Viktoram Ivanovičam Nazarovam

Atbalsts T.N. Mikušinai no visas pasaules

Cienījamais prezidenta kungs!

2012. gada 27. jūlijā ar lūgumu pēc palīdzības un atbalsta pie Jums griezās Tatjana Nikolajevna Mikušina. Mēs visi esam ārkārtīgi satraukti par situāciju, kāda radusies ap T.N.Mikušinu un Garīgi izglītojošā centra "Sirius" darbību.

Pateicoties Tatjanai Nikolajevnai Mikušinai, pasaulē ir nonākusi garīgi tikumiska Mācība, kuras uzdevums ir palīdzēt Zemes cilvēkiem. T.N. Mikušinas grāmatās ir stāstīts par jaunā laikmeta, uz kura sliekšņa pašlaik ir cilvēce, īpatnībām; par nepieciešamību mainīt apziņu, lai palīdzētu sev, apkārtējiem cilvēkiem, Krievijai un visai planētai; tiek dotas konkrētas rekomendācijas par to, kā harmonizēt sevi un mainīt savu dzīvesveidu. Tiek vēstīts par to, ka Krievija ir aicināta kļūt par visas pasaules garīgi tikumisku balstu. T.N. Mikušinas grāmatas ir pārtulkotas angļu, vācu, latviešu, lietuviešu, spāņu, portugāļu, bulgāru un citās valodās.

Mācības iedvesmoti, cilvēki no visas pasaules brīvprātīgi ziedoja līdzekļus, par kuriem tika nopirkta zeme Omskas apgabala Ustj-Zaostrovskas lauku teritorijā un kur ar brīvprātīgo palīdzību tika uzcelts Garīgi izglītojošais centrs "Sirius". Uz centru brauca cilvēki no 11 pasaules valstīm, lai iepazītu Mācības pamatus, te notika semināri. Visas Tatjanas Nikolajevnas un centra darbības mērķis ir palīdzība cilvēkiem. Ustj-Zaostrovskas lauku teritorijā tika plānots uzcelt un iekārtot jauna tipa ciematu, izmantojot jaunās tehnoloģijas un visus mūsdienu tehnoloģiskās domas sasniegumus un līdzekļus.

Tomēr ieceres neizdevās īstenot. Vai gan cilvēks var veikt izglītojošu darbu un pat tikai mierīgi dzīvot, ja gandrīz katru dienu viņš tiek pakļauts dažādiem uzbrukumiem? Un šajā gadā tika apdraudētas Tatjanas Nikolajevnas un viņas domubiedru dzīvības. Bezgalīgās ar zemi saistītās tiesu prāvas, draudi, dedzināšanas, ar vietējas varas nolaidību pieļautie mēģinājumi nesankcionēti pieslēgties elektropārvades līnijai - lūk, ar ko mēs sastopamies Ustj-Zaostrovskas lauku teritorijā.

Pēc Omskas apgabala Omskas rajona Ustj-Zaostrovskas lauku teritorijas vadošo institūciju iniciatīvas 2009. - 2010. gadā tika izstrādāts tāds teritorijas attīstības Ģenerālais plāns, kurā ne tikai nebija ņemtas vērā Ustj-Zaostrovskas lauku teritorijā dzīvojošās T.N.Mikušinas intereses, bet arī darbs, kas tika veikts jauna tipa ciemata projektēšanā un radīšanā. Vēl vairāk, apstiprinātajā Ģenerālajā plānā paredzēts ceļš tieši pāri tai vietai, kur atrodas Tatjanas Nikolajevnas māja. Blakus Garīgi izglītojošajam centram ieplānota un notiek kapsētas iekārtošana un radīta izgāztuve...

Tā jau ir ne tikai necieņa pret cilvēku, tas ir klajš viņa tiesību pārkāpums, kas garantētas Krievijas Augstākajā likumā - Konstitūcijā. Pie tam tā ir necieņa arī pret tūkstošiem visas pasaules cilvēku, kas ir pieņēmuši ar T.N.Mikušinas starpniecību doto Mācību. Kā gan var radīt pilsonisku sabiedrību un ieaudzināt cilvēkos patriotisma jūtas un pārliecību par rītdienu, ja to cilvēku, kas par saviem līdzekļiem uzcēluši Garīgi izglītojošu centru, labo gribu ierēdņi mīda kājām? Mēs nelūdzam centra finansēšanu no valsts budžeta. Lai kaut vai netraucētu...

Mēs ar visu sirdi atbalstām Tatjanu Nikolajevnu un lūdzam Jūs palīdzēt pasargāt viņas misiju no ierēdņu patvaļas. Mums ir viens mērķis - Krievijas atdzimšana.


Ar cieņu pret Jums:

На русском  Türkçe  In English  Lietuvių
Français  Български  En español

Parakstīties zem vēstules